Taitien TTEAMESANF-19.200000
Part No.:
TTEAMESANF-19.200000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TTEAMESANF-19.200000.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
Comments
TTEAMESANF-19.200000 Specifications
Frequency:
19.2 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
3.5mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)