Taitien TTETALJANF-20.000000
Part No.:
TTETALJANF-20.000000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TTETALJANF-20.000000.pdf
Description:
OSC TCXO 20MHZ 3.3V CMOS SMD
Comments
TTETALJANF-20.000000 Specifications
Frequency:
20 MHz
Function:
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
6mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)