Taitien TTETBLJANF-30.720000
Part No.:
TTETBLJANF-30.720000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TTETBLJANF-30.720000.pdf
Description:
OSC TCXO 30.72MHZ 3.3V CMOS SMD
Comments
TTETBLJANF-30.720000 Specifications
Frequency:
30.72 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±1ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
6mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)