Taitien TWEAALJANF-19.200000
Part No.:
TWEAALJANF-19.200000
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TWEAALJANF-19.200000.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ CMOS
Comments
TWEAALJANF-19.200000 Specifications
Type:
VCTCXO
Frequency:
19.2 MHz
Function:
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±500ppb
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
8mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)