Taitien TWEAKCSANF-25.000000
Part No.:
TWEAKCSANF-25.000000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TWEAKCSANF-25.000000.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 25.0000MHZ SNWV
Comments
TWEAKCSANF-25.000000 Specifications
Type:
VCTCXO
Frequency:
25 MHz
Function:
Output:
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±280ppb
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
3.5mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)