Taitien TWETALSANF-15.050000
Part No.:
TWETALSANF-15.050000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TWETALSANF-15.050000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 15.0500MHZ SNWV
Comments
TWETALSANF-15.050000 Specifications
Frequency:
15.05 MHz
Function:
Output:
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
3.5mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)