Taitien TWETRCJANF-24.576000
Part No.:
TWETRCJANF-24.576000
Datasheet:
Shenzhen Yinghansen Technology Co., Ltd.TWETRCJANF-24.576000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 24.5760MHZ CMOS
Comments
TWETRCJANF-24.576000 Specifications
Type:
TCXO
Frequency:
24.576 MHz
Function:
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±200ppb
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
8mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)